Členské příspěvky pro sezónu 2023/24
Celý článek
Kontakty-trenéři, vedoucí družstev
Celý článek
Soustředění 10.8.-14.8.2024
Soustředění je hrazeno klubem
Celý článek
Nejbližší domácí zápasy
Žádné zápasy
Spodni_055_TH_leden_TH_750x100.jpg

SŽ Ro-Sušice 23.2.2019

Tým starších žáků podlehl Sušici, o druhé místo je to však nepřipravilo

V sobotu 23.2. sehráli rokycanští starší žáci odložené utkání se sušickými vrstevníky. Vzhledem k tomu, že hostující hokejisté obsazují příčku hned za námi, očekával se dramatický zápas.

Očekávání se naplnila. Oba týmy bruslily jako o život a chtěly pokořit svého soupeře. První třetina byla velice vyrovnaná a vypadala, že skončí nerozhodným stavem. V poslední minutě však Rokycany vyvinuly tlak v útočném pásmu a pouhou sekundu před zazněním sirény dorazil Krátký do brány Komancovu střelu do tyče.

Jeden gól v první třetině však v hokeji moc neznamená, čehož si byl soupeř dobře vědom. Sušice začaly hrát agresivněji, toužily vyrovnat. Vítr z plachet jim ale přesnou střelou sebral Šafránek a zvýšil na 2:0. Hosté ale zabojovali a na domácí střídačce začala krize. Těsně před polovinou zápasu sice Suchý zneškodnil sušickou tutovku, na dorážku už ale nestačil. O pár chvil později bylo vyrovnáno. Napjatou situaci zesílila hra v oslabení, a ačkoliv vypadalo ze začátku úspěšně, zkrátili hosté náš trest o šest sekund. Domácí střídačku ještě stihnul postavit na nohy Krajči, když po přihrávce Tonky srovnal stav na 3:3.

Třetí třetina už ale zůstala v režii Sušice Po třech odehraných minutách 3. třetiny se dostal hráč hostů do samostatného úniku a svůj nájezd proměnil. Sušice poté svůj náskok navýšily ještě o dva góly.

Prohra na domácím ledě samozřejmě mrzí, ale družstvo může být hrdé na výkon, který v této sezóně podává. Druhá příčka zůstává v držení Rokycan, před námi se stále drží Plzeň.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.