Letní soustředění 6.-10. srpen 2022
Celý článek

Členské příspěvky pro sezónu 2022/23
Celý článek

Nejbližší domácí zápasy
Žádné zápasy
66_TH_2022_kluby_750 × 100.jpg

Zápasy

Den Datum Čas ZS Zimní stadion Tým Soupeř Stav Sraz Odjezd
NE 02.10.2022 08:30 DOMA RO (Rokycany) 4. třída HC ŠKODA PLZEŇ Připraveno 7:15
NE 02.10.2022 08:30 DOMA RO (Rokycany) 4. třída HC ŠKODA PLZEŇ B Připraveno 7:15
NE 02.10.2022 10:30 DOMA RO (Rokycany) 4. třída HC Pilsen Wolves Připraveno 9:15
NE 02.10.2022 10:30 DOMA RO (Rokycany) 4. třída HC Pilsen Wolves B Připraveno 9:15
NE 02.10.2022 10:45 VENKU KT (Klatovy) mladší žáci HC Klatovy Připraveno 8:00 8:15 (57 km) Bus
NE 02.10.2022 12:00 DOMA RO (Rokycany) dorost HC Pilsen Wolves Připraveno 10:45
NE 02.10.2022 13:00 VENKU PE (Pelhřimov) junioři HC Lední medvědi… Připraveno 9:00 9:15 (150 km) Bus
07.10.2022 17:30 DOMA RO (Rokycany) junioři HC Klatovy Připraveno 16:15
ČT 08.10.2022 - 09.10.2022 09:00 VENKU KT (Tachov) 3. třída HC Tachov Nový
ČT 08.10.2022 - 09.10.2022 09:00 VENKU DO (Třemošná) 2. třída HC Meteor Třemošná Nový
ČT 08.10.2022 - 09.10.2022 09:00 VENKU DO (Domažlice) 2. třída HC Domažlice B Nový
ČT 08.10.2022 - 09.10.2022 09:00 VENKU DO (Třemošná) 2. třída HC Meteor Třemošná B Nový
ČT 08.10.2022 - 09.10.2022 09:00 VENKU KT (-) 3. třída HC Tachov B Nový
SO 08.10.2022 10:00 VENKU DO (Domažlice) starší žáci HC Domažlice Připraveno 7:00 7:15 Spol.bus (75 km) Bus
SO 08.10.2022 11:00 DOMA RO (Rokycany) mladší žáci HC Klatovy Připraveno 9:45
SO 08.10.2022 12:30 VENKU DO (Domažlice) 2. třída HC Domažlice Připraveno 9:30 9:45 (75 km) Auta
SO 08.10.2022 13:30 VENKU PB (Příbram) dorost HC Příbram Připraveno 11:00 11:15 (60 km) Bus
SO 08.10.2022 20:00 VENKU KT (-) muži TJ START LUBY Připraveno 11:00 Auta
NE 09.10.2022 09:00 DOMA RO (Rokycany) mladší žáci HC Domažlice Připraveno 7:45
NE 09.10.2022 09:15 VENKU KT (Klatovy) 3. třída HC Klatovy Připraveno 6:30 6:45 (57 km) Auta
NE 09.10.2022 09:15 VENKU KT (-) 3. třída HC Klatovy B Připraveno 6:30 Auta
NE 09.10.2022 11:00 DOMA RO (Rokycany) starší žáci HC Pilsen Wolves Připraveno 9:45
NE 09.10.2022 13:15 DOMA RO (Rokycany) dorost HC Berounští Medvědi Připraveno 12:00
ČT 13.10.2022 19:30 DOMA RO (Rokycany) muži HC Buldoci Stříbro Připraveno 18:15
SO 15.10.2022 11:00 DOMA RO (Rokycany) mladší žáci HC Pilsen Wolves Připraveno 9:45
SO 15.10.2022 11:30 VENKU ST (Strakonice) dorost HC Strakonice Připraveno 8:15 8:30 (85 km) Bus
NE 16.10.2022 10:30 DOMA RO (Rokycany) mladší žáci HC Domažlice Připraveno 9:15
NE 16.10.2022 10:45 VENKU TM (Třemošná) starší žáci HC Meteor Třemošná Připraveno 9:00 9:15 (26 km) Auta
NE 16.10.2022 13:45 VENKU HC (Hořovice) dorost HC Spartak Žebrák Připraveno 12:00 12:15 (35 km) Auta
21.10.2022 17:30 DOMA RO (Rokycany) junioři HC Domažlice Připraveno 16:15
ČT 22.10.2022 - 23.10.2022 09:00 VENKU DO (Sušice) 4. třída TJ Sušice Nový
ČT 22.10.2022 - 23.10.2022 09:00 VENKU DO (Domažlice) 4. třída HC Domažlice B Nový
SO 22.10.2022 11:00 DOMA RO (Rokycany) starší žáci HC Klatovy Připraveno 9:45
Poslední import dat: 02.10.2022 07:10
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.