Členské příspěvky 2020/21 - schváleno valnou hromadou dne 10.9.2021

“Pojď hrát hokej“

náborový den v Rokycanech

Místo:             Zimní stadion v Rokycanech, Josefa Růžičky 1018, 33701

Termín:           25.1.2020, 14:00 - 16:00 hod.

Propagace akce:

Celou akci jsme propagovali všemi pro nás dostupnými prostředky plus jsme využili marketingovou propagaci zajišťovanou ČSLH. Zástupci našeho klubu se pak zúčastnili v některých školách i schůzky rodičů, kde opět prezentovali hokej, náš sportovní klub a v neposlední řadě celý týden hokeje pořádaný ČSLH.

Průběh náboru:

Již u vstupu na zimní stadión jsme přicházející oslovili, předali informace o průběhu akce
a nasměrovali k místu pro registraci účastníků.

Po registraci pak naši pořadatelé doprovodili rodiče s dětmi do šatny. Dětem, kteří neměli vlastní vybavení, jsme zapůjčili brusle i helmy. Naši hokejisté-trenéři dětem pomáhali s prvními krůčky na ledě a pomáhali jim absolvovat připravené jednoduché hry. Každé dítě obdrželo při registraci hrací kartičku, ve které jim byly označeny splněné úkoly. V jedné třetině jsme připravili pro děti ukázku minihokeje.

Po cca 40 minutách jsme požádali rodiče, aby se přesunuli do VIP místnosti, kde jsme prezentovali hokej jako sport, ČSLH jako řídící orgán a náš oddíl – jeho struktury, práci s dětmi, soutěže a úspěchy.

Počet zapsaných dětí: 65

Vzhledem k počtu dětí hodnotíme náborový den velmi kladně.

Zpracoval: Petr Koukolík, šéftrenér klubu